Customer Alliance close
% arrow_blue

Ocen
w Portalach

rezerwuj close
calendar

rezerwuj

Celująca

%

Ratings in Portalach

...

Kryteria oceny

Rezerwuj swój pobyt Hotele by ZDROJOWA™
wybierz hotel
Przyjazd
datepicker

Wybierz

wyjazd
datepicker

Wybierz

Customer Alliance

%

Ocen
w Portalach

Przestrzeń biznesowa
w Diune Hotel***** & Resort

Konferencje Kołobrzeg

Nowoczesne sale

Szkolenia, kongresy i przyjęcia

Zaproś swoich Gości, a resztę pozostaw w naszych rękach

Spotkanie biznesowe zorganizowane w hotelu konferencyjnym nad morzem na długo pozostaną w pamięci uczestników. Niezależnie czy planowane jest kameralne wydarzenie, czy konferencja dla 750 osób w Diune Hotel***** & Resort organizacja zawsze jest perfekcyjna.

Wiosną została oddana do użytku Sala Elegance o powierzchni 640 m2, z możliwością podziału na 6 mniejszych sal konferencyjnych. Ich wysokość sięgająca 4,5 m zapewnia wiele opcji aranżacyjnych. Światło dzienne przenikające przez przeszklone ściany to pożądane uzupełnienie spotkań, istnieje również możliwość pełnego zaciemnienia. Przed salą znajduje się foyer, które może być wykorzystane na przerwy kawowe czy dodatkową powierzchnię wystawową.

Restauracja Classic pozwala na organizację spotkań do 100 osób. Została ona odpowiednio przystosowana do podziału na 3 sale – idealne na kameralne warsztaty i szkolenia.

 

Prezentacja hotel w PDF

Dowolna możliwość aranżacji przestrzeni

Możemy poszczycić się nowoczesnym zapleczem konferencyjnym. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i systemy multimedialne, projektory, ekrany, rzutniki, pilot do przełączania slajdów, flipcharty oraz mikrofony. Cały hotel objęty jest dostępem do bezprzewodowego internetu. Pomieszczenia są klimatyzowane. Organizowanych jest tutaj wiele eventów firmowych, szkoleń i kongresów. Nasz hotel przyciąga doskonale wyposażonymi salami mogącymi pomieścić nawet kilkaset osób.

To doskonałe miejsce na organizację konferencji. Kołobrzeg pełen atrakcji i zabytków, nadmorski klimat i różnorodność atrakcji są dodatkowym atutem. Zainteresowanych  wynajmem sal szkoleniowych zapraszamy do skorzystania z naszej bazy noclegowej. Państwa goście na pewno docenią eleganckie, a zarazem komfortowe pokoje i apartamenty z widokiem na morze i panoramę Parku Nadmorskiego. Po owocnym spotkaniu biznesowym będzie można zrelaksować się w strefie SPA & Wellness. Do dyspozycji gości oddajemy m.in. basen i jacuzzi, sauny, tężnie i siłownie.

Kliknij w daną konfigurację aby zobaczyć szczegóły ustawienia sali.
Rzut hotelu

Konferencje w Diune Hotel***** & Resort, Kołobrzeg

Konfiguracje sal

 

Konferencje w Diune Hotel***** & Resort

 

1 sala
Elegance
Konferencje w Diune Hotel***** & Resort

 

2 sale
Elegance
Konferencje w Diune Hotel***** & Resort

 

4 sale
Elegance
Konferencje w Diune Hotel***** & Resort

 

6 sal
Elegance
Konferencje w Diune Hotel***** & Resort

 

3 sale
Classic

Prezentacja
sal konferencyjnych
w Diune Hotel***** & Resort

Prezentacja
obiektów sieci
Zdrojowa Hotels