Zostań z namipo RODO
Relacja z Państwem
jest dla nas bardzo ważna!

Z uwagi na wejście w życie przepisów RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku) – będziemy mogli kontaktować się z Państwem i wysyłać do Państwa spersonalizowane informacje o wyjątkowych ofertach oraz aktualnościach, wyłącznie jeżeli wyrażą Państwo zgodę na otrzymywanie korespondencji.

Wypełniając wymogi nowych regulacji prosimy o zapoznanie się z poniższą treścią i zgodnie ze swoją wolą zaznaczenie odpowiednich zgód.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli zdecydują się Państwo na utrzymanie relacji z nami.

Akceptuję

AKTUALNOŚCI

11 Maj

Pracownik kwartału

Nagradzamy najlepszych pracowników   W Diune Hotel ***** & Resort, na koniec każdego kwartału,

nagradzamy wyróżniających się pracowników, którzy są nie tylko specjalistami w swoim obszarze, ale dają również przykład wyjątkowego zaangażowania w powierzone obowiązki.

Tytuł Pracownika Kwartału I przypadł: Sebastianowi, Ratownikowi, który wykazuje się ogromną empatią, odwagą oraz wiedzą z zakresu pierwszej pomocy – w jego obecności można czuć się bezpiecznie oraz Tomaszowi, Starszemu Cukiernikowi, którego cechuje bardzo dobre rzemiosło, a efekty jego pracy można skosztować podczas śniadań, obiadów, kolacji, czy konferencji i bankietów.

Gratulujemy nagrodzonym i wszystkim nominowanym. Dziękujemy, że z nami jesteście!
Facebook