Zostań z namipo RODO
Relacja z Państwem
jest dla nas bardzo ważna!

Z uwagi na wejście w życie przepisów RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku) – będziemy mogli kontaktować się z Państwem i wysyłać do Państwa spersonalizowane informacje o wyjątkowych ofertach oraz aktualnościach, wyłącznie jeżeli wyrażą Państwo zgodę na otrzymywanie korespondencji.

Wypełniając wymogi nowych regulacji prosimy o zapoznanie się z poniższą treścią i zgodnie ze swoją wolą zaznaczenie odpowiednich zgód.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli zdecydują się Państwo na utrzymanie relacji z nami.

Akceptuję

AKTUALNOŚCI

23 Kwi

Prasa elektroniczna

Chcesz być na bieżąco z newsami? Interesują Cię pogłębione analizy gospodarcze? Lubisz odprężyć się  przy lekturze nowinek z życia gwiazd? Wypoczywając w naszym hotelu otrzymujesz dostęp do prasy elektronicznej o różnym profilu tematycznym z całego świata.

  To wygodne rozwiązanie umożliwia szybki dostęp do Twoich ulubionych tytułów prasowych. Z udogodnienia można skorzystać za pomocą własnych urządzeń, które posiadają dostęp do Internetu lub telewizorów w pokojach hotelowych. Przejrzyj gazetę podczas śniadania czy wieczorem w pokoju po całym dniu pełnym atrakcji i bądź na bieżąco z informacjami, które Cię interesują.  O szczegóły zapytaj w recepcji.

  Zdrojowa Invest & Hotels zrezygnowała z zakupu gazet papierowych, a powyższe działanie jest częścią programu Zdrojowa Eco Friendly, w ramach którego zwracamy szczególną uwagę na ochronę środowiska naturalnego i rozsądne korzystanie z jego zasobów.
Facebook