Zostań z namipo RODO
Relacja z Państwem
jest dla nas bardzo ważna!

Z uwagi na wejście w życie przepisów RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku) – będziemy mogli kontaktować się z Państwem i wysyłać do Państwa spersonalizowane informacje o wyjątkowych ofertach oraz aktualnościach, wyłącznie jeżeli wyrażą Państwo zgodę na otrzymywanie korespondencji.

Wypełniając wymogi nowych regulacji prosimy o zapoznanie się z poniższą treścią i zgodnie ze swoją wolą zaznaczenie odpowiednich zgód.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli zdecydują się Państwo na utrzymanie relacji z nami.

Akceptuję

AKTUALNOŚCI

4 Lip

IV Forum Ekologiczne w Diune Hotel****

W dniach 7-9 czerwca w Diune Hotel***** odbyła się czwarta edycja Forum Ekologicznego, pod hasłem „Odpowiedzialni za przyszłe pokolenia”. W ramach kolejnej odsłony tego, jednego z najważniejszych wydarzeń w ekobranży, dyskutowano na temat aktualnych zagrożeń i wyzwań w zakresie ochrony środowiska naturalnego. Rozmawiano o utrzymaniu czystości powietrza i wody, ekologicznych trendach w budownictwie czy zależności pomiędzy rozwojem turystyki a poszanowaniem przyrody. W ramach imprezy odbyło się także Forum Marszałków Środowiskowych oraz Forum Młodego Ekologa. Głównym organizatorem była Polska Fundacja Ekologiczna, a partnerem strategicznym Grupa Zdrojowa, słusznie kojarzona z wykorzystywaniem ekologicznych rozwiązań w inwestycjach. Podczas Forum Jan Wróblewski, Członek Zarządu oraz Michał Jelonek, odpowiedzialny za budowę Radisson Blu Resort, Świnoujście, który od podstaw spełnia wymogi certyfikacji LEED, opowiadali o zaletach i wyzwaniach budownictwa ekologicznego. W ramach imprezy odbyła się także parada rowerowa, którą wraz z Prezydentem Miasta i Marszałkiem poprowadziła kołobrzeżanka Agnieszka Rylik – ambasadorka Zdrojowej, a także mistrzyni świata w boksie zawodowym.

Facebook