AKTUALNOŚCI

diune_hotel_and_resort-by_zdrojowa-kolobrzeg_maluchy_z_wizyta
28 Kwi

Maluchy z wizytą w Diune Hotel***** & Resort

W Diune Hotel***** & Resort miała miejsce wyjątkowa wizytacja. Siedmiolatki z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 8 przy ul. Bocianiej w Kołobrzegu mogły zwiedzić obiekt, zobaczyć, jak wyglądają pokoje i sprawdzić, jakie atrakcje czekają na dużych i małych hotelowych Gości. Kluczowym punktem programu było spotkanie z kucharzami i cukiernikami, podczas którego dzieci nie tylko mogły poznać ciekawostki związane z tymi zawodami, ale też wziąć udział w warsztatach kulinarnych i samodzielnie udekorować smakowite wypieki.

Diune Hotel***** & Resort znany z atrakcji dedykowanych najmłodszym, chętnie uczestniczy w podobnych akcjach – w kwietniowym wydarzeniu brali udział koleżanki i koledzy dziecka jednego z hotelowych pracowników.

Dzieci to wyjątkowi Goście Diune Hotel***** & Resort. Z myślą o nich w obiekcie zaprojektowano specjalne atrakcje – od Kids Clubu, brodzika z żółwikiem i płetw rekina do nauki pływania, poprzez menu zabiegów Wellness i specjalne dania dla dzieci w restauracji, po animacje i wydarzenia specjalne, dzięki którym maluchy nie mogą narzekać na nudę.
Facebook